Škola se letos opět pokusí zařadit do programu ERASMUS+

16. 08. 2023

S radostí vám oznamujeme, že naše škola plánuje zapojit se do prestižního programu Erasmus+! Tento program nám otevře nové dveře k mezinárodní spolupráci, rozvoji a sdílení znalostí.

Erasmus+ nám poskytne jedinečnou příležitost propojit se s dalšími vzdělávacími institucemi a organizacemi v Evropě. Tímto krokem budeme moci nabídnout našim studentům obohacující zkušenosti, jako je studium v zahraničí, výměna nápadů a praxe s mezinárodními partnery a mnoho dalšího.

Tato iniciativa nám umožní rozšířit obzory našich studentů a zaměstnanců, posílit jazykové dovednosti, kulturologické povědomí a získat cenné perspektivy pro jejich budoucí kariéru.

Jsme nadšeni, že se můžeme stát součástí této inspirativní sítě vzdělávání a spolupráce. Více informací o našem zapojení do programu Erasmus+ vám brzy přineseme. Těšíme se na nové výzvy a možnosti, které nám tento program přinese!

ZOBRAZIT DALŠÍ