Vítáme
Vás zpátky
ve škole

PRO ABSOLVENTY / O ABSOLVENTECH

Vítejte na stránce pro naše odcházející absolventy! Tato stránka je věnována vám, kteří jste úspěšně dokončili své studium na naší škole. Zde najdete informace o nadcházejících absolventských akcích, aktuálních událostech a příležitostech pro další rozvoj vaší kariéry.

Chcete-li požádat o vystavení vysvědčení, klikněte na odkaz níže a vyplňte krátký formulář. Dále máte možnost se zapojit do našeho dotazníkového šetření, které nám pomůže zlepšit naše služby a lépe porozumět vašim potřebám a zkušenostem.

Děkujeme vám, že jste byli součástí naší školní rodiny, a těšíme se na to, co vám nová kapitola přinese. Buďte ve spojení s námi prostřednictvím této stránky a sledujte naše novinky a události.

PO CELÉM SVĚTĚ MÁME ABSOLVENTY,
NA KTERÉ JSME HRDÍ A RÁDI BYCHOM VÁM JE PŘEDSTAVILI

JIŽ BRZY

ZVEŘEJNÍME

PRIPRAVUJEME...

JIŽ BRZY

ZVEŘEJNÍME

PRIPRAVUJEME...

JIŽ BRZY

ZVEŘEJNÍME

PRIPRAVUJEME...

JIŽ BRZY

ZVEŘEJNÍME

PRIPRAVUJEME...

ŽÁDOST O VYSTAVENÍ KOPIE VYSVĚDČENÍ NEBO POTVRZENÍ O STUDIU

Kopie ročníkových nebo maturitních vysvědčení se vystavují pouze na písemnou žádost.

Pro vystavení kopie (druhopisu) ročníkového nebo maturitního vysvědčení je nutné požádat o toto písemně. Můžete tak učinit poštou nebo e-mailem. V případě vyřízení žádosti do 30 dnů je správní poplatek 150,- Kč, který se musí zaplatit předem na číslo účtu 179259337/0300 nebo osobně na sekretariátu školy.

Pro ČSSZ ve věci vyřízení sirotčího důchodu postačuje potvrzení o studiu na naší škole, které vám vystavíme bezplatně na základě písemné žádosti.
ZAPOJTE SE DO VÝZKUMU A POMOZTE NÁM SE ZLEPŠOVAT
DOTAZNÍK SPOKOJENOSTI

PŘIPRAVUJEME

ZÁBAVNÝ DOTAZNÍK - PAMATUJETE SI?

PŘIPRAVUJEME

PŘIPRAVUJEME....

Již brzy se zde můžete těšit na rozhovory s absolventy, pozvánky na události pro absolventy či výsledky dotazníkových šetření.

KOUKNI CO SE DĚJE VE ŠKOLE
AŤ JSI V OBRAZE