Přehled
informací
ke studiu

PRO STUDENTY

Na této stránce najdete klíčové informace určené pro naše studenty. Zde se dozvíte vše potřebné k tomu, abyste byli dobře informovaní, organizovaní a úspěšní ve svém studiu. Pravidelně doporučujeme navštěvovat tuto stránku, abyste nezmeškali žádné významné zprávy a důležité termíny.

Naleznete zde informace ohledně školního rozvrhu, termínů zkoušek, významných událostí, plánovaných seminářů a dalších relevantních akcí. Tato stránka je pro vás průvodcem prostředím naší školy, který vám umožní efektivně plánovat svůj čas a získávat všechny potřebné informace na jednom místě.

Vaše pohodlí a úspěch jsou pro nás klíčové, a proto se snažíme zajistit, že budete mít snadný a rychlý přístup ke všem důležitým informacím, které potřebujete pro své studium. Věříme, že tato stránka se stane spolehlivým zdrojem pro všechny aktuální a důležité informace, které budete potřebovat během vašeho pobytu u nás.

SUPLOVÁNÍ

Suplování pro 17. týden (22. 04. 2024 - 26. 04. 2024) (Aktualizováno: 27. 04. 2024 - 13:30)

Suplování pro 18. týden (29. 04. 2024 - 03. 05. 2024) (Aktualizováno: 27. 04. 2024 - 13:31)

ORGANIZACE ŠKOLNÍHO ROKU
Zobrazit
ŠKOLNÍ ŘÁD
Zobrazit
MATURITY
Příhlášky k maturitě je nutné podat do: 01. 12. 2023

Přihlášku lze podat datovou schránkou, osobně nebo poštou (email není akceptován)!

KOUKNI CO SE DĚJE VE ŠKOLE
AŤ JSI V OBRAZE