Vyplň
přihlášku
ke studiu

PŘIHLÁŠENÍ KE STUDIU

Na této stránce máte k dispozici veškeré nástroje, které vám usnadní proces přihlášení ke studiu na naší škole. Bez zdlouhavých kroků a zbytečných formalit zde můžete jednoduše stáhnout a vyplnit přihlášku přímo z pohodlí vašeho domova. Navíc pro vás máme připravený také odkaz jak získat zápisový lístek, který potvrdí Vaše přihlášení na naši školu.

Jsme tady, abychom vám v každém kroku poskytli podporu a odpověděli na vaše otázky. Možná si kladete otázku, zda jste zvolili tu správnou cestu pro svůj vzdělávací růst. A my vám můžeme s jistotou říct: "Ano, jste na správném místě." Vaše rozhodnutí k přihlášení na naši školu je prvním krokem k otevření dveří novým možnostem a příležitostem.

Budeme rádi, když nám dáte důvěru a stanete se součástí naší školní komunity. Nezapomeňte, že jsme tu pro vás, abychom vám pomohli překonat každou překážku na cestě ke studijnímu úspěchu. Vaše přihláška znamená pro nás důkaz vaší snahy a odhodlání. Těšíme se na vás a na společnou cestu ke vzdělání a novým možnostem.

PŘIHLÁŠKY LZE PODAT DO

20. 02. 2024

Denní studium
Zobrazit
Nástavbové studium - pro dvouleté denní a tříleté dálkové studium (při zaměstnání) s výučním listem
Zobrazit
Dálkové čtyřleté studium (při zaměstnání) bez výučního listu
Zobrazit
Kritéria přijímacího řízení
Zobrazit

ŽÁDOST O VYDÁNÍ ZÁPISOVÉHO LÍSTKU

PO VYPLNĚNÍ OBDRŽÍTE ZÁPISOVÝ LÍSTEK, KTERÝ JE TŘEBA DORUČIT K NÁM DO ŠKOLY

STÁLE VÁHÁŠ?

PŘIJĎ SE K NÁM PODÍVAT A ZJISTIT VÍCE O STUDIU

10

leden

DEN OTEVŘENÝCH DVEŘÍ S WORKSHOPEM

  • Středa
  • 14:00 - 18:00

Přijďte na náš Den otevřených dveří a zúčastněte se interaktivních workshopů, které vám představí obsah učiva v každém z našich oborů. Podívejte se, jaké dovednosti budete rozvíjet. Těšíme se na setkání s vámi! V rámci Dne otevřených dveří se můžete také seznámit se zástupci polygrafických firem ze sdružení: "Studuj polygrafii".

JEŠTĚ SE ROZHODUJEŠ?
PROHLÉDNI SI NAŠE OBORY