NÁHRADNÍ ROZVRH 23. 5. - 27. 5. 2022
23.05.2022 PONDĚLÍ
Výuka začíná od 2. vyučovací hodiny
SLAVNOSTNÍ ZAHÁJENÍ ÚSTNÍCH MATURITNÍCH ZKOUŠEK V 7:45 HOD V UČEBNĚ Č. 202 (Všichni vyučující)
Hod Třída Předmět Učebna - místo Vyučující zastupující Poznámka
2 MR1, ZR1, CR1 PRV 102 Pernicová  
3 MR1, ZR1, CR1, VS1 MAT 102 Michálka  
4 MR1, ZR1, CR1, VS1 MAT 102 Michálka  
5 VS1 PRV 102 Pernicová  
2 PL2, PL3 POM 103 Kotrlová P.  
3 PL2, PL3 TEC 103 Kotrlová P.  
4 PL2, PL3 TEC 103 Kotrlová P.  
5 PL2, PL3 POV 103 Kotrlová P.  
PL1 - praxe dle rozvrhu
Studenti MR2, ZR2, CR2, MR3, ZR3, CR3, VS3 mají souvislou odbornou praxi
24.05.2022 ÚTERÝ
DÁLKOVÉ STUDIUM MÁ VÝMĚNU KONZULTACÍ ZA 24. 5. 2022 A 31. 5. 2022 - ZVEŘEJNĚNO V SEKCI ROZVRHY
PROBÍHAJÍ ÚSTNÍ MATURITNÍ ZKOUŠKY TŘÍD MR4, ZR4, CR4, EK4, OZ4 - Harmonogram v sekci maturity za lomítkem
Hod Třída Předmět Učebna - místo Vyučující zastupující Poznámka
1 MR1, PL1 MAT 104 Michálka  
ZR1, CR1, VS1 ČJL 102 Hušková  
2 MR1, ZR1, CR1 MAT 104 Michálka  
PL1, VS1 EKO 102 Pernicová  
3 MR1, ZR1, CR1 EKO 102 Hrinová  
PL1, VS1 EKO 104 Pernicová  
4 ZR1, CR1, VS1 DEJ 102 Pokludová  
MR1 UCT 104 Pernicová  
5 ZR1 ZUR 304 Dvořáčková  
CR1 PPA 310 Hrinová  
MR1, PL1 BIO 102 Pokludová  
VS1 UCT 104 Pernicová  
1 PL3 EKO 103 Hrinová  
2 PL1, PL3 POM 103 Kotrlová P.  
3 PL3 TEC 103 Kotrlová P.  
4 PL1, PL3 TEC 103 Kotrlová P.  
5 PL3 POV 103 Kotrlová P.  
PL2 - praxe dle rozvrhu
Studenti MR2, ZR2, CR2, MR3, ZR3, CR3, VS3 mají souvislou odbornou praxi
PROBÍHAJÍ ÚSTNÍ MATURITNÍ ZKOUŠKY TŘÍD MR4, ZR4, CR4, EK4, OZ4
25.05.2022 STŘEDA
Hod Třída Předmět Učebna - místo Vyučující zastupující Poznámka
1 MR1, ZR1, CR1, VS1 MAT 104 Michálka  
2 MR1, ZR1, CR1, VS1 MAT 104 Michálka  
3 ZR1, CR1, VS1 MAT 303 Michálka  
MR1 GRA 306 Pajr  
4 ZR1, CR1, VS1 MAT 303 Michálka  
MR1 GRA 306 Pajr  
5 MR1, ZR1, CR1 ČJL 102 Hušková  
1  PL1, PL3 POM 103 Kotrlová P.  
2  PL1, PL3 POM 103 Kotrlová P.  
3 PL1, PL3 TEC 103 Kotrlová P.  
4 PL1, PL3 TEC 103 Kotrlová P.  
5 PL1, PL3 POV 103 Kotrlová P.  
PL2 - praxe dle rozvrhu
Studenti MR2, ZR2, CR2, MR3, ZR3, CR3, VS3 mají souvislou odbornou praxi
PROBÍHAJÍ ÚSTNÍ MATURITNÍ ZKOUŠKY TŘÍD MR4, ZR4, CR4, EK4, OZ4
26.05.2022 ČTVRTEK
Hod Třída Předmět Učebna - místo Vyučující zastupující Poznámka
1 MR1, ZR1, CR1, VS1 NJ, RJ, ŠJ 102,103,104 Janků, Pokludová, Víchová  
PL1 EKO   Pernicová  
2 MR1, ZR1, CR1 EKO 102 Hrinová  
PL1, VS1 EKO   Pernicová  
3 ZR1, CR1, VS1 DEJ 102 Pokludová  
MR1 GRA 306 Pajr  
4 ZR1, CR1, VS1 BIO 102 Pokludová  
MR1 GRA 306 Pajr  
5 MR1, PL1 BIO 102 Pokludová  
1 PL2 EKO 102 Hrinová  
2 PL2 IKT 306 Pajr  
3 PL2 IKT 306 Pajr  
4 PL1, PL2 MAT 303 Michálka  
5 PL1, PL2 MAT 303 Michálka  
PL3 - praxe dle rozvrhu
Studenti MR2, ZR2, CR2, MR3, ZR3, CR3, VS3 mají souvislou odbornou praxi
PROBÍHAJÍ ÚSTNÍ MATURITNÍ ZKOUŠKY TŘÍD PL4
27.05.2022 PÁTEK
Hod Třída Předmět Učebna - místo Vyučující zastupující Poznámka
1 MR1, ZR1, CR1, PL1, VS1 AJ 102, 104, 303 Janda, Hušková, Víchová  
2 MR1, ZR1, CR1, PL1, VS1 AJ 102, 104, 303 Janda, Hušková, Víchová  
3 MR1, PL1 ZSV 104 Hrinová K.  
VS1 VES 102 Šefraný  
4 ZR1, CR1, VS1 ZSV 104 Hrinová K.  
1 PL2 EKO 102 Hrinová  
2 PL2 EKO 102 Hrinová  
3 PL2 MAT 303 Michálka  
4 PL2 MAT 303 Michálka  
5 PL2 MAT 303 Michálka  
PL3 - praxe dle rozvrhu
Studenti MR2, ZR2, CR2, MR3, ZR3, CR3, VS3 mají souvislou odbornou praxi
PROBÍHAJÍ ÚSTNÍ MATURITNÍ ZKOUŠKY TŘÍD PL4