ZASTUPOVÁNÍ  a  SUPLOVÁNÍ
10.01.2022 PONDĚLÍ
Hod Vyučující chybějící Důvod nepřítomnosti  Třída Předmět Učebna - místo Vyučující zastupující Poznámka
1 Kotrlová P. Jednání Břidličná PL3 TEC x x Odpadá
3 Zemek L. L ZR2, CR2, PL2 AJ 104 Hušková Procvičování AJ
VYUČUJÍCÍ SE TESTUJÍ 7:30 - 7:45 HOD. 
TESTOVÁNÍ AG TESTY PROBĚHNE v 1. VYUČOVACÍ HODINĚ - 15 minut a poté následuje výuka
TESTUJÍ SE VŠICHNI STUDENTI I VYUČUJÍCÍ
Seznamy studentů si vyzvedne každý vyučující na sekretariátu školy včetně krabičky s testovacími sadami.
ROZPIS TESTOVÁNÍ ŽÁKŮ PO UČEBNÁCH Zodpovídá Časový harmonogram
V učebně č. 102 Testování VS1 Ing. Pernicová 8:00 - 8:15 TESTOVÁNÍ BUDE PROBÍHAT KAŽDÉ PONDĚLÍ A ČTVRTEK OD 3. 1.  DO 16. 1. 2022
V učebně č. 202 Testování PL2, ZR2, CR2 Mgr. Dvořáčková Monika 8:00 - 8:15
V učebně č. 204 Testování PL3 Mgr. Hušková 8:00 - 8:15
V učebně č. 205 Testování MR3, ZR3, CR3 Mgr.Janda 8:00 - 8:15
V učebně č. 208 Testování MR4, ZR4, CR4 Ing. Kotrlová Kamila 8:00 - 8:15
V učebně č. 304 Testování VS3 Mgr. Janků 8:00 - 8:15
V učebně č. 303 Testování MR1, ZR1, CR1 Ing. Hrinová 8:00 - 8:15
V učebně č. 306 Testování MR2 Mgr. Zemek L. 8:00 - 8:15
Studenti tříd PL1 a PL4 se budou testovat v úterý ráno 
11.01.2022 ÚTERÝ
ROZPIS TESTOVÁNÍ ŽÁKŮ PO UČEBNÁCH Zodpovídá Časový harmonogram
V učebně č. 103 Testování PL4 Mgr. Kotrlová 8:00 - 8:15
V učebně č. 102 Testování PL1 Mgr. Janda 8:00 - 8:15
Hod Vyučující chybějící Důvod nepřítomnosti  Třída Předmět Učebna - místo Vyučující zastupující Poznámka
1 Zemek J. Jednání mimo školu MR2, ZR2 TYP x x Odpadá
12.01.2022 STŘEDA
Hod Vyučující chybějící Důvod nepřítomnosti  Třída Předmět Učebna - místo Vyučující zastupující Poznámka
6 Pernicová § MR4, ZR4, CR4 MAN x x odpadá
7 Pernicová § MR2, ZR2 UCT x x odpadá
7 Kotrlová P. L PL3 POV x x odpadá
13.01.2022 ČTVRTEK
VYUČUJÍCÍ SE TESTUJÍ 7:30 - 7:45 HOD. 
TESTOVÁNÍ AG TESTY PROBĚHNE V 1. VYUČOVACÍ HODINĚ - 15 MINUT A POTÉ POKRAČUJE VÝUKA.
TESTUJÍ SE VŠICHNI STUDENTI I VYUČUJÍCÍ
Seznamy studentů si vyzvedne každý vyučující na sekretariátu školy včetně krabičky s testovacími sadami.
ROZPIS TESTOVÁNÍ ŽÁKŮ PO UČEBNÁCH Zodpovídá Časový harmonogram
V učebně č. 102 Testování VS1 Ing. Pernicová 8:00 - 8:15
V učebně č. 202 Testování PL2, ZR2, CR2 Mgr. Dvořáčková Monika 8:00 - 8:15
V učebně č. 204 Testování PL3 TESTOVÁNÍ VE FIRMÁCH DLE FIREMNÍCH POKYNŮ
V učebně č. 205 Testování MR3, ZR3, CR3 Mgr.Janda 8:00 - 8:15
V učebně č. 208 Testování MR4, ZR4, CR4 Ing. Kotrlová Kamila 8:00 - 8:15
V učebně č. 304 Testování VS3 Mgr. Janků 8:00 - 8:15
V učebně č. 303 Testování MR1, ZR1, CR1 Ing. Hrinová 8:00 - 8:15
V učebně č. 306 Testování MR2 Mgr. Zemek L. 8:00 - 8:15
V učebně č. 103 Testování PL4 Mgr. Kotrlová 8:00 - 8:15
V učebně č. 102 Testování PL1 Mgr. Hušková 8:00 - 8:15