ZASTUPOVÁNÍ  a  SUPLOVÁNÍ
11.11.2019 PONDĚLÍ
Hod Vyučující chybějící Důvod nepřítomnosti  Třída Předmět Učebna - místo Vyučující zastupující Poznámka
1 Janků N ZR2 PEL x x odpadá
2 Janků N ZR1, VS1 PEL x x odpadá
4 Janků N MR4 OBK x x odpadá
5 Janků N ZR2 PEL x x odpadá
3 Zemek L   VS1 IKT x x odpadá
12.11.2019 ÚTERÝ
Hod Vyučující chybějící Důvod nepřítomnosti  Třída Předmět Učebna - místo Vyučující zastupující Poznámka
0 Janků N ZR1, VS1 PEL x x odpadá
3 Janků N MR1, CR1 PEL x x odpadá
1 Janda Florbalový turnaj Bílovec MR1, ZR1, CR1,PL1, VS1 AJ x x odpadá
2 Janda Florbalový turnaj Bílovec MR1, ZR1, CR1,PL1, VS1 AJ x x odpadá
4 Janda, Vyklická Florbalový turnaj Bílovec MR4, ZR4, EK4 MAN 102 Hrinová  
  PL4 AJ x x odpadá
5 Janda, Vyklická Florbalový turnaj Bílovec MR4, ZR4, EK4 EKO 102 Hrinová  
  PL4 POV 103 Mikula  
6 Janda Florbalový turnaj Bílovec MR3, ZR3, PL3 TEV x x odpadá
7 Janda Florbalový turnaj Bílovec MR3, ZR3, PL3 TEV x x odpadá
13.11.2019 STŘEDA
Hod Vyučující chybějící Důvod nepřítomnosti  Třída Předmět Učebna - místo Vyučující zastupující Poznámka
1 Janků N MR1, ZR1, CR1 FYZ x x odpadá
2 Janků N VS1, PL1 EKO 205 Hrinová  
3 Janků N MR3 OBK x x odpadá
6 Janků N MR2, ZR2, CR2 ČJL 208 Dvořáčková  
7 Janků N VS1, PL1 EKO 208 Hrinová  
1 Zemek L L ZR3 IKT x x odpadá
14.11.2019 ČTVRTEK
Hod Vyučující chybějící Důvod nepřítomnosti  Třída Předmět Učebna - místo Vyučující zastupující Poznámka
0 Janků N VS1, PL1 PEL x x odpadá
1 Janků N MR3, ZR3 NJ x x odpadá
2 Janků N MR3, ZR3 NJ x x odpadá
3 Janků N MR2, ZR2, CR2 NJ x x odpadá
4 Janků N MR2, ZR2, CR2 NJ x x odpadá
5 Janků N MR4, ZR4,EK4 NJ x x odpadá
6 Janků N MR1, ZR1, CR1, VS1 NJ x x odpadá
7 Janků N MR1, ZR1, CR1, VS1 NJ x x odpadá
15.11.2019 PÁTEK
Hod Vyučující chybějící Důvod nepřítomnosti  Třída Předmět Učebna - místo Vyučující zastupující Poznámka
0 Janků N ZR3 OBK x x odpadá
2 Janků N ZR4, EK4 OBK x x odpadá
4 Janků N MR3 OBK x x odpadá
5 Janků N MR1, CR1 PEL x x odpadá
6 Janků N MR2, ZR2 PEL x x odpadá
7 Janků N MR2, ZR2 PEL x x odpadá